Hea omavalitsuse juht ja elanik!

Lähenevad kohalikud valimised toovad suure muudatuse paljude omavalitsuste juhtidele ja elanikele. Senised suhtluskanalid ja koostöömudelid ei pruugi enam suuremas omavalitsuses töötada. Nüüd on õige aeg esitada ja ka vastata küsimusele, kuidas luua omavalitsuses viljakas pinnas dialoogi tekkeks ning vähendada hirme, et “suures” vallas pole “väikeste” muredega kellegi poole pöörduda.

Et need hirmud ei teostuks ja otsused sünniks dialoogis, on sinul, volikokku pürgija, kui ka sinul, aktiivne ja oma kodukoha käekäigust hooliv kodanik, vaja omavahel aru pidada ja kokku leppida, kuidas uutes suurvaldades kohalikku elu paremini korraldada.

E-riigi Akadeemia sõnastas ettepanekud tegevusteks, mis võiks olla omamoodi suunanäitajaks, kuidas suurendada valmisolekut ja suutlikkust korraldada kohalikku elu senisest paremini. Ettepanekuid on seitse. Head lugemist-vaatamist!

Tagasisidet anda ja mõtteid jagada saad aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Loe täispikka artiklit siit.

 

 

Jaga