Üleskutse käsitöömeistritele

Võrumaa meistrite jõulueelne käsitöönäitus Toompea lossi vestibüülis on nüüdseks toimunud juba viieteistkümnel korral. Ka tänavu on avaldatud soovi ja valmisolekut taoline kagunurgale omaste kultuurisugemetega traditsiooniks kujunenud näitus-müük korraldada.

Meie kõigi suureks rõõmuks sai Võrumaa Omavalitsuste Liit ka sel aastal Riigikogu juhatuselt nõusoleku Võrumaa käsitöö näitus-müügi organiseerimiseks. Jõulueelne käsitööesemete näitus-müük saab toimuma 5 – 7. detsembril 2016. aastal.

Lähtuvalt meile osaks saanud võimalusest võrumaalaste antvärki Riigikogus esitleda kutsume Teid, head käsitöölised, üles oma tooteid esitama. Kuna tänavune näitus-müügi eksponeerimise pind on mõnevõrra väiksem, siis ootame käsitööd, mis oleks omanäoline ning uudne. Näitus-müügile minevat kaupa iseloomustab veel kvaliteetsus ning unikaalsus.

Käsitööd saate esitada 24 – 26. novembril 2016 Rõuge Kunstikuuri. Näitus-müügile esitatud käsitöökauba osas teostatakse selekteering näituse korraldustoimkonna liikmete poolt.

Täpsemat informatsiooni jagab Teiega:
Lya Veski, tel 5552 3366; e-kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Võrumaa Omavalitsuste Liit

 

 

Jaga