NOOR ETTEVÕTJA 2016

Kaubanduskoda korraldab parasjagu konkurssi noore ettevõtja preemiale, millega otsime koostöös Swedbankiga kuni 30-aastast ettevõtte omanikku või juhti, keda premeerida 5000 euroga silmapaistva tegevuse eest oma ettevõtte hea käekäigu kindlustamisel. Konkursile saab kandideerida veel 9. septembrini.

Konkursi üks positiivsed külgi on see, et aitame avalikku tähelepanu saada ka ettevõtjatel, kes võitjaks ei osutu. Just sellepärast innustame noori ettevõtjaid kasutama seda võimalust, et oma tegemisi laiemalt tutvustada ja seeläbi oma ettevõtte edukust kasvatada.

Kuna konkursi kriteeriumitele vastavaid ettevõtjaid võib Eestis olla palju, kuid me ei tea nendest veel eriti midagi, siis on oluline saada see info nii paljude inimesteni kui võimalik. Just siinkohal saategi abiks olla Teie.

Nimelt palume Teil võimalusel jagada konkursi infot oma erinevates kanalites (koduleht, Facebook, infokiri vms). Selleks saate kasutada all olevat pressiteadet ja/või manuses olevat reklaami koos viitega veebiaadressile www.koda.ee/noorettevotja.  

Oleme väga tänulikud kui leiate võimaluse panustada noorte ettevõtlikkuse edendamisesse.

 

Pressiteade
15. august 2016

President Ilvese toetusel algab konkurss noore ettevõtja preemiale

15. augustil algas konkurss noore ettevõtja preemiale, mida annavad välja Swedbank ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda. 5000 euro suurusele preemiale oodatakse kandideerima kuni 30-aastaseid Eesti ettevõtjaid. Algatust toetab president Toomas Hendrik Ilves. Preemia antakse  üle 13. oktoobril toimuval Eesti parimate ettevõtete auhinnagalal.

„Ettevõtte loomine ja kasvatamine on keeruline töö, vaatamata näilisele muljele, et igaüks võib üleöö ehitada eduka start-up’i,“ ütles president Toomas Hendrik Ilves. „Seetõttu pean oma südameasjaks, et toetame nutikate ja tugevate ettevõtjate pealekasvu, kes tulevikus omakorda panustavad ettevõtlusaktiivsuse suurendamisse Eestis. Mitmekesine ja sotsiaalselt vastutustundlik ettevõtjaskond viib elu Eestis edasi.“ 

Eelmise aasta preemia võitja Indrek Ulst, ettevõttest Mooncascade julgustab noori ettevõtjaid kindlasti konkursist osa võtma. „Konkursil osalemine on olnud fantastiline. Tänu sellele saime palju meediakajastust ja tuntust. Lisaks tõstis see ettevõttes tiimimoraali ja ühtsustunnet - ajame ikkagi asja, mida Eesti president on tunnustanud ning märkimist leidnud,“ ütles ta. Indreku esitasid preemia kandidaadiks tema toredad kolleegid ja ettevõtte kaasasutajad. „Minu jaoks oli see siiras üllatus ja tekitas sooja tunde, et minu tegemisi Mooncascade´is hinnatakse,“ oli Ulst tänulik.

Noore ettevõtja preemia on mõeldud kuni 30-aastasele Eestis registreeritud ettevõtte omanikele ja juhtidele, kes on paistnud silma oma ettevõtte hea käekäigu kindlustamisel, oma toodete, teenuste või tehnoloogiate uuenduslikul kasutamisel ning kes juba ekspordivad või omavad ekspordipotentsiaali.

Kandideerimiseks tuleb 9. septembriks saata digitaalselt allkirjastatuna ankeet, motivatsioonikiri ja soovituskiri e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Oma kandidatuuri võivad esitada ettevõtjad ise, nende töötajad, kliendid või erialaorganisatsioonid jt. Konkursile esitatud kandidaatide hulgast valib võitja välja korraldaja organisatsioonide ja ettevõtjate esindajatest koosnev komisjon. Preemiat rahastab Swedbank Eesti AS.

 

Vaata lisa: www.koda.ee/noorettevotja.

 

 

Jaga