Euroopa filmikohvik VII – „Armastusega, Rosie“

 

Juulikuu Euroopa filmikohvik saab olema eriti romantiline ning suvine. 29. juuli keskööl linastub Romantikafestivali raames Tamula rannapromenaadil skulptuuri „Elujõud“ jalamil Suurbritannia/Saksamaa romantiline komöödia "Armastusega, Rosie" (Christian Ditter, 2014). Cecelia Aherni bestselleril „Vikerkaare lõpp" põhinev film „Armastusega, Rosie" on särtsakas, soe ja äärmiselt tänapäevane eksituste komöödia, mille põhimotiiviks on küsimus: kas meile antakse elus tõeliseks armastuseks tõesti ainult üks võimalus?

Rosie ja Alex on olnud parimad sõbrad viieaastasest saadik, nii et nad ei saa mingil juhul teineteise jaoks loodud olla... Või saavad? Kui asi puudutab armastust, elu ja õigete valikute tegemist, on need kaks iseenda suurimad vaenlased. Üks veider juhtum 18-aastaselt, üks maha magatud võimalus... ja elu saadab nad täiskiirusel eri suundadesse. 
Kuid mingil moel, trotsides aega, ruumi ja erinevaid mandreid, jääb neid ühendav side püsima - hoolimata soovimatutest rasedustest, katastroofilistest armusuhetest, abielust, truudusetusest ja lahutusest.
Kas nad leiavad uuesti tee teineteise juurde või on juba liiga hilja?

Film on eesti- ja venekeelsete subtiitritega. Film kestab 1 h 42 min.

Öökino on kõigile tasuta!

Filmikohvikute sarja toetavad Euroopa Liit, Riigikantselei, Võru Maavalitsus ja Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupp.

 

Jälgi üritust ka Facebookis: https://www.facebook.com/events/1256098137734502/

 

 

Jaga