Eesti Haigekassa infoteatmik ja lamatiste ravijuhend

Ravijuhendi eesmärgiks on ühtlustada tervishoiutöötajate teadmisi lamatiste ennetamisvõtetest ning juba tekkinud lamatiste esmasest käsitlusest. Juhend on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks võimaliku lamatiste tekkeriskiga patsientide ja nende pereliikmetega tegelevatele õdedele ja arstidele.

Lamatiste ravijuhendi veebiversioon on kättesaadav www.ravijuhend.ee leheküljel.

Infoteatmikus tutvustame täpsemalt tervishoiusüsteemi Eestis, sh perearsti ja pereõe pakutavaid teenuseid, eriarstiabi rolli ning soodusravimite ja meditsiiniseadmete hüvitamise põhimõtteid. Anname põhjaliku ülevaate, milliseid rahalisi hüvitisi on kindlustatul võimalik saada. Jagame näpunäiteid, mida teha, kui arstiabi vajadus tekib teises Euroopa riigis viibides. Lisaks teeme juttu ka vähi sõeluuringutest ja paljust muust.

Haigekassa 2016. aasta infoteatmiku veebiversioon on kättesaadav haigekassa kodulehel (eesti keeles siin ja vene keeles siin).  

Loodetavasti aitavad infomaterjalid Teid Teie töös ja annavad ka tervikliku ülevaate lamatiste riskide ja raviga seonduvast.

Lugupidamisega

Eesti Haigekassa

Lembitu 10, Tallinn 10114

Tel: (+372) 669 6630

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Jaga