Võrumaa töömess 27.03.2015

 

Eesti Töötukassas käivad ettevalmistused korraldamaks esimest Töömessi Võrumaal. Analoogsed üritused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja teistes maakonnakeskustes on näidanud, et huvi selliste ettevõtmiste vastu on suur.

Võrumaa Töömess toimub 27.03.2015, kell 10.00- 15.00, Kultuurimajas Kannel. Erinevad tegevused toimuvad kontsertsaalis ja jalutusruumis.

Osalemine messil on tasuta.

Võrumaa Töömess on avatud kõigile huvilistele, kes soovivad infot töötamisvõimalustest Võrumaal, Eestis kui ka mujal Euroopas. Messil tutvustatakse Eesti Töötukassa võimalusi, pakutakse tööandjatele võimalust ennast tutvustada ning leida meeskonda uusi töötajaid. Samuti osalevad messil töötukassa head partnerid, kellelt on oodata asjakohaseid ettekandeid ning kellelt külastajad saavad terve messipäeva vältel huvipakkuvat infot.

Võrumaa Töömessi õnnestumisel on suur roll eelkõige tööandjatel. Et selgitada välja tööandjate ootused messile, ootame Teie ettepanekuid.

Täpse päevakava saadame märtsi esimese töönädala jooksul.

Palume oma osalemisest/mitte osalemisest teatada kuni 13.02.2015 e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Teie aktiivne osavõtt messi ettevalmistamisest on oluline Võrumaa Töömessi õnnestumiseks.

 

Eesti Töötukassa Võrumaa osakond 

Jaga