Teade eakatele!

 

Laupäeval 20. septembril toimub Tartus Mart Reiniku Koolis (Riia 25) esimest korda seenioride päev „Kuldne Sügis“!

Varstu Kultuurikeskus organiseerib sinna sõitu. Väljasõit Varstust kell 8.00, Krabilt kell 8.15 kui sõitjaid on. Sõiduraha 10 €, soovijatel palume ühendust võtta Margega, telefonil 5061286.  

Tegemist on tõesti  huvitava programmiga, teemad puudutavad just seeniore.  Piletit ei ole, ka lõunasöök on tasuta. Päev algab kell 10 ja orienteeruv lõpp on kell 17.15.  

Sularaha on siiski mõttekas kaasa võtta, sest töötab ka kohvik ja kaasa löövad erinevad partnerid, kes müüvad soodsalt lõnga, raamatuid, teatripileteid jms.

Huvitavaid toimetusi täis päev on mõeldud kõigile, kes soovivad kuulata põnevaid loenguid ja mõtteid, talletada nõuandeid, tutvuda just selleks päevaks mõeldud pakkumistega ning osa võtta mitme töötoa tegemistest. Samuti tutvustab Apotheka oma teenuseid, võimaldades külalistel vererõhku mõõta ja muid tervisenäitajaid määrata!

Pärast Tartu linnapea Urmas Klaasi tervitust räägivad päeva esimeses osas tervise hoidmisest ja toitumisest doktor Kai Saks, proviisor Kristiina Sepp ning meditsiinilise biokeemia professor Mihkel Zilmer. „Kuldse sügise“ teises osas võtavad sõna psühholoog, kes annab soovitusi, kuidas vaimu sügisel ärksana hoida ja füsioterapeut Kristi Tiimann, kes nõustab, kuidas lihtsalt ja soodsalt liikuda ja oma tervise eest hoolitseda.

Meelelahutuslikuma poole pealt räägib oma tegemistest näitleja Anne Veesaar, nõu annavad Tartu Kaubamaja moenõustajad ning Juhani Puukooli aiandusspetsialistid. Mõistagi on oodata ka üllatusi, näiteks lõpetab päeva meeleoluka muusikaga armastatud laulja Toomas Anni.

Kogu päeva ootavad külalisi ka väljas infoletid, müügikioskid ja spetsiaalselt selleks päevaks välja nuputatud tegevused. Väheoluline pole seegi, et kogu päev on külalistele tasuta.

Nii et võtke seltskond kaasa ja tulge veetke Tartu linnas üks mõnus päev, mis annab ka küllaga teadmisi, mida eelolevasse sügisesse kaasa võtta.  

 

Jaga