REPORTER SIPELGAS KIRJUTAB:

 

Tervitusi siis uuel õppeaastal! Lasteaed on uue energia ja hooga jälle alustanud. Täna tahan kirjutada, missugune tore sündmus meie majas oli. Aga alustame algusest. Lastaia stendile ilmus palve, et koostöös lastevanematega teha sügisnäitus. Paluti kõikidel peredel kodus mõelda, mida laps võiks näitusele tuua. Oodatud oli kõik, mis on seotud sügisega. Meie kodudes valmisid vahvad sügiskompositsioonid. Kasutusele oli võetud kõik see, mida pakub sügis ( puu-ja juurviljad, lilled, lehed, oksad, seened, hoidised jms.) Uue paviljoni alla panid õpetajad koos lastega ülesse näituse. Näitus tuli imeline. Kõik lapsevanemad olid andnud oma pere panuse.  Kahju ainult, et mõni pere ei leidnud võimalust osalemiseks meie ühises ettevõtmises. Kuid suur-suur tänu tegijatele vahvate taieste  ja meeldiva koostöö eest !

Koos näituse avamisega avati ka uus õuepaviljon. Kõik oli nagu päriselt: kõned, lindi läbi lõikamine, laulud- tantsud ja maitsev kringel. Tunneme rõõmu uuest ja paremast võimalusest oma lasteaiapäeva kulgemisel. Täname kohalikku omavalistust, et meie õue kerkis vana              ( üle 40.a.) ja aegunud paviljoni asemel uus kaasaegsete võimalustega hoone.

Aga täna on reede ja meie elevus on suur, meile on oodata tähtsaid ja armsaid külalisi. Külla tulevad vanaemad ja vanaisad. Eile küpsetasime külalistele kaneeliküpsiseid. Esineme neile lauludega ja väikeste näidenditega. Külas on lõõtsamees Alo ning Jarno ja Annika vanaisal on kaasas lõõtsapill ning kannel. Kõlab mõnus muusika. Tore ja lõbus on koos tantsida ja vahelduseks küpsiseid nosida. Oleme õnnelikud, et meil on nii vahvad vanavanemad ja et nad ikka leiavad aega  meile külla tulla. Tuhat tervist neile kõigile! Oma lapselapsega lahkudes, on ühel vanaemal silmas pisarad ja suul tänusõnad toreda hommikupooliku eest. Tänu on vastastikune.

 

Uute  toredate kohtumisteni !

Jaga