REPORTER SIPELGAS KIRJUTAB: : Reporter Sipelgas sai südantsoojendava kirja pealkirjaga „Ilus päev“

 

Reedel, 26.septembril kutsus Kadiliis oma vanaema ja vanaisa Pähni Looduskeskusse vanavanemate päevale. Mõni minut enne kella kümmet asusime Varstu lasteaia eest bussiga teele. Pähnis võttis meid vastu selle looduskeskuse juhataja. Tema juhatusel toimus ekskursioon mööda maja. See oli väga huvitav. Näha sai imeliste  liblikate väljapanekut. Muidugi oli juba looduskeskuse maja ise üks ilus vaatamisväärsus. Maja on omapärase ehituse poolest väga muljet avaldav. Kogu sisustus ja viimistlus on täispuidust. Näidati ka filmi 40.a.tagusest Võrumaast, milles oli ära tunda ka kohti Krabilt. Ekskursiooni lõppedes paluti kohvi- ja teelauda. Laual olid omaküpsetatud leib ja lastevanemate poolt toodud maiustused. Väga kena ja hingekosutav oli lasteaia laste poolt esitatud kontsert, mille olid lapsed hoolikalt ettevalmistanud. See oli väga ilus päev vanaisadele ja vanaemadele.

Vanavanemate nimel täname Varstu lasteaia Sipelgas tublisid ja töökaid pedagooge ja töötajaid ! Soovime, et neil jätkuks ikka edaspidi sama suurt indu meie lastelaste õpetamisel ja kasvatamisel.

      Lugupidamisega Kadiliisi vanaema Heli ja vanaisa Vello

Meie „sipelgapere“ tänab ilusa kirja ja heade soovide eest! Samuti soovime tänada kõiki vanaemasid ja vanaisasid , kes sel päeval meiega mõnusalt koos olid. Täname vanaema Mallet ja Elet ning vanaisa Harryt kaunite pillilugude eest! Suured tänud ka Pähni Looduskeskuse rahvale lahke vastuvõtu eest!

Soovime kõikidele vanaemadele ja vanaisadele ikka tervist ja rõõmsat meelt ! Uute kohtumisteni !

Jaga