REPORTER SIPELGAS KIRJUTAB:

 

„ Kiiremini, kõrgemale, kaugemale“ Täna, Varstu Lasteaia Sipelgas II spordipäeval, on see meie moto. Oleme Varstu Keskkooli staadionil. Kohal on kõik lasteaialapsed ja kogu personal roosades särkides, seljal kiri „ Sipelgad ei alistu“. Meile abiks on tulnud algklasside lapsed, kes näitavad ette, kuidas igat kavasolevat ala peaks tegema. Peakohtunik on meie liikumisõpetaja Helve.

Võistlus käib kolmes vanusegrupis ja neljal alal: jooksmine, pallivise, kõrgus- ja kaugushüpe. Seda, kuidas me kõik maksimaalselt pingutame, on näha igast võistlusmomendist. Tulemused on suurepärased. Võitjad saavad autasuks diplomi ja lasteaia direktori käepigistuse. Iga osavõtja saab pulgakommi ja sõstrajoogi. Sõstrajoogi eest oleme tänulikud Sarah Maria emale ja Taarapõllu talule, kes on igal spordipäeval olnud meile sponsoriks. Tänud meeldiva koostöö eest  ja palju edu Taarapõllu talule!

Kooli kehalise kasvatuse õpetaja rõõmustas selle üle, et kooli sportlasperele on tulemas tubli järelkasv.

Lastele võistluspäev meeldis ja kõik lubasid suvel kõvasti trenni teha, et järgmisel aastal veel paremini võistelda ja kindlast ka siis võita.

 

Sportlikku suve !

 Pilte vaata pildigaleriist.

Jaga