Film "Sangarid"

 Žanr:        Komöödia

Stuudio:  Taska Film, Matila Röhr Productions, Film Angels Production

Riik: Eesti, Soome, Läti

Kestvus:   1 tundi 32 minutit

Kinodes alates:        17.02.2017

Lavastaja(d):   Jaak Kilmi

 Hoogne seikluskomöödia "Sangarid" viib meid 80ndatesse aastatesse. Kolm Eesti kutti põgenevad Nõukogude Liidust välismaale, et vabas maailmas elada just nii šeffi elu nagu nähtud telesarjades "Miami Vice", "Knight Rider" ja "Santa Barbara". Sõbrad võetakse svenssonitemaal vastu kui tõelised kangelased, kes murdsid läbi raudse eesriide. Kui aga meediakära vaibub, avastavad meie sangarid, et neist on saanud tavalised tülikad sisserändajad. Äraelamiseks tuleb hakata tegema midagi nii nõmedat nagu… töö! Poisid pole siiski loomult allaandjad ja üritavad uute pööraste plaanidegai läänemaailmas läbi lüüa. Nüüd aga lähevad asjad hoopis hulluks!

Märt Pius "Ralf Tamm"    Väikelinna detektiivid ja Valge Daami saladus (2013), Karl-Andreas Kalmet "Mario Viik"    Sangarid (2017), Veiko Porkanen "Einar Kotkin" Sangarid (2017)

Esko Salminen "Lars-Jukka Lampinen"   Emadest parim (2005)

 

30.märtsil kell 20

Pilet 4€ ja sooduspilet 3€

 

 

FILM "Mõrsja"

(2017)

Žanr: Õudus

Stuudio:  Focus Plus Cinema

Riik: Venemaa

Kestvus:   1 tundi 35 minutit

Kinodes alates:        27.01.2017

Lavastaja(d):   Svyatoslav Podgayevskiy

 Peale pulmi avaldab Nastja soovi sõita oma mehe sugulaste juurde. Üheskoos suundutaksegi unustuste hõlma vajunud väikelinna. Kohapeal tuleb Nastjal oma otsust kahetseda. Ta hakkab nägema luupainajaid ja ta süda aimab halba. Selgub, et mehe peres peab mõrsja läbi tegema salapärase ja võika pulmarituaali. Nastja leiab ka vanast majast laeka surnud inimeste fotodega. Nastjat valdab segadus ja hirm.

Filmi idee põhineb 19. sajandil levinud taval pildistada üles surnuid. Õudusfilmis "Mõrsja" näidatakse Venemaa eluolu 19. sajandil kui tänapäeva. Et võimalikult tõetruult kujutada kahte erinevat ajastut, suundus võttegrupp Moskva lähistel asuvasse Strogonovite suguvõsa mõisa, kus oli aadliperest säilinud autentne interjöör ning sünge ja rusuv olustik.

Vyacheslav Chepurchenko     "Ivan"       Mõrsja (2017)

         Aleksandra Rebenok       "Liza"       Mõrsja (2017)

         Valeriya Dmitrieva           Mõrsja (2017)

         Vladimir Seleznyov          Perekonnaseis: vallaline (2015)

         Victoria Agalakova "Nastja"  Mõrsja (2017)

16.märtsil    kell 20

Pilet 2€

 

 

FILM "Rahuvalvajad" 2017

Žanr:         Märul, Seiklus, Ulme

Stuudio:  Big Cinema House, Enjoy Movies

Riik: Venemaa

Kestvus:   1 tundi 40 minutit

Kinodes alates:        24.02.2017

Lavastaja(d):   Sarik Andreasyan

Salajane organisatsioon "Patrioot" peab leidma endistest liiduvabariikidest erakordsete võimetega inimesed, et luua superkangelastest koosnev võitlusrühm.

Need inimesed on pidanud pikki aastaid varjama oma tõelist identiteeti ja elama täiesti tavalist elu. Raskete aegade saabudes otsustatakse jõud ühendada, et võidelda ühise vaenlase vastu.

Hulljulged ja unikaalsed superkangelased moodustavad üheskoos võitmatu tandemi!

         Anton Pampushnyy                  Rahuvalvajad (2017)

         Valeriya Shkirando          Rahuvalvajad (2017)

         Alina Lanina              Rahuvalvajad (2017)

         Sanzhar Madiyev              Rahuvalvajad (2017)

         Sebastien Sisak                 Rahuvalvajad (2017)

 

9.märtsil kell 20  

Pilet 2€

 

 

 

FILM "November 2017"

Žanr: Draama, Fantaasia

Stuudio: Homeless Bob Production, Opus Film, PRPL

Riik: Eesti, Holland, Poola

Kestvus: 1 tundi 55 minutit

Kinodes alates: 03.02.2017

Lavastaja(d): Rainer Sarnet

 "November" on fantaasiafilm, mis põhineb Andrus Kivirähki armastatud romaanil "Rehepapp ehk November". Lavastaja Rainer Sarneti käe all valminud teost võib kirjeldada kui muinasjutufilmi täiskasvanutele, kus saavad kokku must huumor ja romantiline armastus. Filmi tegevus toimub paganlikus Eesti külas, kus ahned ja juhmid külaelanikud pistavad rinda nii Katku, Vanapagana kui krattidega. Loo peategelane on noor talutüdruk Liina (Rea Lest), kes on lootusetult armunud külapoiss Hansu (Jörgen Liik). Hansule on aga silma jäänud hoopis imekaunis mõisapreili (Jette Loona Hermanis). Lisaks nõuab Liina isa (Arvo Kukumägi), et neiu läheks naiseks ropu suuvärgiga Endlile (Sepa Tom).

Rea Lest "Liina" November (2017)

Jörgen Liik"Hans" Polaarpoiss (2016),Jette Loona Hermanis "Mõisapreili" November (2017),Arvo Kukumägi "Rein"Karikakramäng II (2013)

Sepa Tom "Endel" November (2017),Taavi Eelmaa"Ints" Roukli (2015)

Katariina Unt "Luise" Polaarpoiss (2016),Jaan Tooming"Vanapagan"

November (2017)

16.veebruaril kell 20

Sooduspilet 3€ ja täispilet 4€

 

 

FILM "Ahvikuningas: kangelane on tagasi"

Žanr: Märul, Seiklus, Animatsioon

Stuudio: October Animation Studio

Riik: Hiina

Kestvus: 1 tundi 29 minutit

Kinodes alates: 16.12.2016

Lavastaja(d): Tian Xiao Peng

 Ahvikuningas oli võimas Hiina pooljumal, kes mängleva kergusega maa ja taeva vahel kargas ning oli võimeline oma kuju ükskõik kelleks muutma. Ta tahtis surematuks pärisjumalaks saada, aga tema krutskeid täis loomus vihastas välja suured jumalad ja ta pagendati 500 aastaks maapõue vangistusse. Käes on aeg ta sealt vabastada…

Väike mungajüts Liu veedab oma päevi külatänavatel Ahvikuninga legendi jutustades, rahvale vigureid tehes ja virgumise nimel almust paludes. Kui järsku ümbruskonna külades beebid hällidest kaduma hakkavad ja mäetrollid kodusid rüüstamas käivad, satub Liu kokku müstilise ahvipoisiga, kellega nad asuvad üheskoos teekonnale turvalisema kodu suunas. Sel rännakul seisavad nad silmitsi meeletu ja salapärase maagiaga, mis end Hiina rikkalikus looduses peidab.

"Ahvikuningas: kangelane on tagasi" on põnevusest pakatav seikluslugu suurde hädaohtu sattunud maailmast, mis pöördub abi saamiseks oma unustusehõlma vajunud karvase kaitsja poole.

Lei Zhang "Ahvikuningas (hääl)" Ahvikuningas: Kangelane on tagasi (2016)

Zijie Lin "Liuer (hääl)" Ahvikuningas: Kangelane on tagasi (2016)

Wenlun Wu "Vana Munk (hääl)" Ahvikuningas: Kangelane on tagasi (2016)

Jackie Chan "Ahvikuningas (hääl)" Purjus meister (1978)

 

9.veebruaril  kell 11 ja  kell 20

Pilet 1€ ja 2€

 

 

FILM "Sivi uneseiklus"

Siv Sleeps Astray

 

Režissöör:Catti Edfeldt, Lena Hanno

Pikkus:79 min 

Aasta:2016

 Riik:Rootsi

Osatäitjad: Astrid Lövgren, Lilly Brown, Henrik Gustafsson

Keel Eesti 

Subtiitrid:Eesti

Siv on vaimustatud uuest klassiõest Cerisiast. Cerisia on omamoodi riides ja tal on oma arvamus. Kui Cerisia Sivi ööseks külla kutsub, on Siv üliõnnelik. Äkki tahab Cerisia tema sõber olla? Sivil oma südamesõpra ju polegi. Õhtu kujuneb aga teistuguseks. Korteris on liiga palju uksi ja imelik lõhn. Kui Siv keset ööd ärkab, tahab ta kohe koju minna. Aga kus on Cerisia? Veider küll, aga korter on muutunud. Uksed on kas pisikesed või väga suured, tapeedid on isemoodi ja liiguvad. Võtmed tapeedimustris on kadunud! Siv hakkab uksi avama ja kahe jutuka punastes kummikutes mägra seltsis algab üks uus seiklus teise järel.

 

02.veebruaril kell 20

Pilet 2€